
A 2026-os tavaszi tisztújító közgyűlés eredményeként egyesületünk újabb két évre választotta meg elnökségét.
A SZOE elnöke: Kerekesné Kajári Tünde; Elnökségi tagok: dr. Deák Mónika Zsuzsanna és Pap Miklós.
Az új ciklusban szeretnénk tovább erősíteni azt a szakmai közösséget, amely hisz a konstruktív párbeszédben, a preventív konfliktuskezelésben, az emberközpontú szervezeti működésben és a szervezeti ombuds szemlélet hazai elterjesztésében.
Az előttünk álló időszak kiemelt céljai között szerepel:
a szervezeti ombuds funkció szélesebb körű megismertetése,
hazai és nemzetközi szakmai műhely tevékenységek, valamint együttműködések kialakítása,
oktatási és mentorprogramok fejlesztése,
a HR, compliance, ESG és szervezetfejlesztési területek összekapcsolása,
valamint egy aktív, támogató szakmai közösség építése.
Hisszük, hogy a SZOE erejét mindig is a tagjai, szakmai kapcsolatai és közös értékei adták.
Ezért szeretettel várjuk mindazokat, akik korábban már kapcsolatban álltak egyesületünkkel, valamint azokat is, akik most ismerkednek a szervezeti ombuds szemlélettel. A következő években nyitottabb, láthatóbb és együttműködőbb szakmai közösséget szeretnénk építeni.
Köszönjük a bizalmat, és örömmel dolgozunk tovább veletek az egészségesebb, emberségesebb és tudatosabb szervezeti kultúráért.
#SZOE #SzervezetiOmbuds #EgyetemiOmbuds #Konfliktuskezelés #SzervezetiKultúra #Leadership #HR #Compliance #Mediáció #Coaching #ESG
